Moderátorská dvojica Viktor a Adela Vinczeovci to spolu ťahajú už približne tri roky, keď sa do seba zahľadeli na svadbe čerstvých rodičov Sajfu a Veroniky Ostrihoňovej. Nasledovali bleskové zásnuby, manželstvo a množstvo spoločných aktivít obohacujúcich celú spoločnosť. Nedávno však sympatický markizák priniesol nesmierne otvorené priznanie týkajúce sa Adely a iného muža!

Manželia Vinczeovci sa zviditeľnili nielen vďaka pravidelnému účinkovaniu na televíznych obrazovkách či v rádiových reláciách, ale i neutíchajúcou túžbou ovplyvniť mienku ľudí v súvislosti s ochranou životného prostredia. Práve ekologické pohnútky donútili obľúbených moderátorov čoraz častejšie uprednostňovať cestovanie hromadnou dopravou.

adela vinczeová

Počas nedávneho výletu vlakom to Viktorovi nedalo a pri pohľade na milovanú ženu po boku jej blízkeho priateľa si neodpustil otvorené vyjadrenie.

Zaľúbenému páriku robil spoločnosť nemálo známy zabávač Sajfa, s ktorým veselá plavovláska roky fungovala na báze výnimočného kolegiálneho vzťahu. Ako Vincze priznal, populárni komici ho sprevádzali už takmer od detstva a rozpad zohranej dvojky mu dodnes nejde do hlavy. Fešák zo spravodajstva sa tak neváhal podeliť o ľútosť nad rozdelením zrejme najúspešnejšej moderátorskej dvojice v našom šoubiznise.

adela a sajfa

,,Keď sa rozpadli, prikladal som tomu nulovú pozornosť, veď je to normálne. Mýlil som sa, nie je. Včera som s nimi strávil štyri hodiny vo vlaku a prvýkrát som naživo zažil Rannú šou. Tú originálnu, pôvodnú, skutočnú,” neskrýval nadšenie Viktor, ktorý mal po rokoch možnosť vrátiť sa v čase a zažiť to pravé orechové na vlastnej koži.

adela vinczeová sajfa

,,Každý, kto sa ich snažil napodobniť, zlyhal. Obidvaja sú prvotriednymi moderátormi, aj keď sú osamote. Ale vždy slabšími, ako keď sa spolu stretnú v jednom priestore. Sú fenoménom, ktorý nemožno k ničomu prirovnať. Včera si postavili časostroj a ja som mal tú česť doň nastúpiť. Chýbate mi. A určite nielen mne,” markizák sa verejne vyznal z emócií, pričom s jeho postojom mnohí súhlasia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

sajfa adela vinczeova

Zdroj|Foto: Instagram/viktorvincze