Hoci je populárna šou The Voice Česko Slovensko predovšetkým o skvelých speváckych výkonoch, aj v tejto súťaži sú veľmi dôležitou súčasťou dobré vzťahy medzi účinkujúcimi. Nedávny rozhovor zo zákulisia dokonca naznačil silné sympatie medzi dvomi mladými hviezdami.

Obľúbení moderátori zákulisnej relácie The Voice Zone Matúš Krnčok a Sharlota rozhodne nepatria medzi ľudí, ktorí by sa spevákom hanbili položiť aj osobnejšie otázky. V uplynulej epizóde tak vyspovedali 17-ročnú krásku Adrianu Bessogonov – tú prehnanou úprimnosťou tak trošku zaskočili.

The voice

Na pretras totiž prišla téma vzťahov medzi súťažiacimi, keďže tmavovláska sa nezabudla zmieniť o tom, že jeden z vypadnutých spevákov z tímu Pepa Vojtku jej bude chýbať viac ako ostatní. ,,Najviac mi bude chýbať Patrik, to bol človek, s ktorým sme úplne rovnakí,” nadhodila talentovaná brunetka, pričom možno ani sama nečakala odpoveď, akej sa dočká.

Črtá sa v šou The Voice nový párik?

,,V kuloároch sa hovorí, že chlapci tu na teba majú zálusk,” skočila jej do reči Sharlota, načo jej ostrieľaný moderátorský kolega prehodil poznámku o tom, že práve Patrik sa nečakane zmienil o tom, že by si s Adrianou vedel predstaviť vzťah.

Prekvapená favoritka na víťazstvo sa zmohla len na diplomatickú reakciu, ktorou ale zároveň veľavravne načrtla, že jej bývalý parťák zo šou ukradnutý nie je. ,,Ja si s Patrikom veľmi dobre rozumiem, ale nepoznáme sa až tak dlho. To by asi potrebovalo viac času,” odvetila teenagerka s ruskými koreňmi, čím sympatie k usmievavému spevákovi určite nepoprela.

the voice

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celý rozhovor s Adrianou

Zdroj/Foto: YouTube