Prostoreký Minh Nguyen Anh bol určite jedným z najväčších maskotov Farmy 14. Kým niektorí dobrodruhovia ho zbožňovali, druhí ho nemohli vystáť. Avšak zábavný Vietnamec už situáciu na statku nezvládal a rozhodol sa z hry odstúpiť. 

Keďže Minh Nguyen Anh neustále porušoval pravidlá šou, Alica sa jeho neposlušnosť rozhodla potrestať a dala mu tri životy. Manikér, bohužiaľ, všetky šance premrhal za jeden deň a z televízneho gazdovstva odišiel.

minh farma

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak viacerí fanúšikovia si myslia, že všetko to bolo dopredu pripravené a Aziat postupoval len podľa scenáru Markízy. Na sociálnych sieťach sa dokonca objavila fotografia, na ktorej si sluha číta neznámy dokument, ktorý mu prišiel z domu.

minh farma

Minh nakoniec vo Farme X-tra prezradil, že list dostal od mamy, ktorá mu vynadala. ,,Hej, nerob nám tam hanbu! Prisáhám Bohu, ešte dokument zo školy mi tam dala, že som ukončil štúdium,“ vysvetlil súťažiaci. Tmavovlasého sympaťáka pravdepodobne vyhodili z univerzity kvôli absencii na vyučovaní, keďže viac ako dva mesiace účinkoval v populárnej šou a nenavštevoval prednášky. 

Farmu X-tra s Minhom si môžete pozrieť -TU-

minh farma

ZdrojFoto: markiza.sk, Facebook/FARMA 14 (2022) | diskusia | Najväčší fanklub divákov