Ostro sledovaná vidiecka reality šou Farma sa u nás teší obrovskej priazni. Tisíce nadšencov s napätím sledujú osudy skupinky ľudí žijúcej v uzavretom sídle, kde sa správanie niektorých jedincov vymyká bežným štandardom. Hra o astronomickú finančnú čiastku sa pevne drží prísnych pravidiel, medzi aké patrí napríklad zákaz používania elektronických komunikačných zariadení. Po príchode Evelyn na statok ale farmárov čakal poriadny šok!

Drsná súťaž sa pomaly, ale isto blíži do svojho záveru a silní adepti na výhru musia čeliť mnohým výzvam, s akými by sa v bežnom živote pravdepodobne nikdy nestretli. Najnovšie dokonca plavovlasá moderátorka do usadlosti zavítala s predmetmi, ktoré by sme na Farme rozhodne nečakali.

Farma

Keď Evelyn vytiahla počítač spolu s mobilným telefónom, nejednému pracantovi padla sánka. Je to príležitosť skontaktovať sa s okolitým svetom alebo si pre nich kompetentní pripravili netradičnú úlohu? Odpoveď ponúkla samotná blondínka, ktorá súťažiacich vyzvala k tomu, aby sa zhostili nevšedného zadania, aké tu ešte nebolo.

,,Potrebujeme urobiť Farme reklamu, nejaké promo video,“ zneli slová, ktoré pri kuchynskom stole pravdy vyvolali hotový ošiaľ. Všetci prítomní tak okamžite zapojili fantáziu a začali aktívne premýšľať, aké príbehy by mohli byť v originálnom farmárskom klipe zachytené. Obyvatelia statku nakoniec spoločným úsilím natočili a zostrihali vlastné promo video, zobrazujúce život v reality šou i osudy jednotlivých účinkujúcich –  kompletná nahrávka bude odvysielaná už v nasledujúcej epizóde Farmy 11.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube