Aféra okolo ženatého herca Sväťa Malachovského a jeho milenky Petry Molnárovej nabrala úplne iný rozmer. Skrýva mladá herečka veľké tajomstvo?

Už je to pár týždňov, čo sa na Slovensku prevalilo, že obľúbený herec Sväťo Malachovský vymenil svoju manželku Ľubicu za mladšiu herečku Petru Molnárovú. Bulvárne média pravidelne informovali o tom, že nová herecká dvojica Sväťo a Petra spoločne navštívili obchod s nábytkom či neskôr venovali zvýšenú pozornosť svadobným šatám. Zdá sa, že medzi hviezdou šou Tvoja tvár znie podvedome a jeho o takmer 15 rokov mladšou milenkou je to vážnejšie, než sa na prvý pohľad mohlo zdať. Nemenovaný zdroj sa totiž pre známy slovenský denník Nový Čas vyjadril, že Petra čaká so Sväťom dieťa a mala by byť vo štvrtom mesiaci tehotenstva!

tvmarkizaofficial_27_10_2016_13_43_5_118

O možnom tehotenstve Petry Molnárovej sa špekuluje už niekoľko dní, pretože na 30-ročnej herečke je poznať zvýšenie váhy a zmenil sa aj štýl jej obliekania. Kým kedysi jej nerobilo problém obliekať sa do vyzývavejších outfitov, dnes volí na väčšinu príležitostí ,,voľnejšie“ kúsky oblečenia, ktorými sa zrejme snaží niečo zamaskovať. Nič ešte nebolo oficiálne potvrdené ani zo strany Sväťa Malachovského, ani zo strany Petry Molnárovej, ale všetko nasvedčuje tomu, že ich partnerstvo nie je len krátkodobým úletom. Vyzerá to na vážny vzťah, ktorý smeruje k založeniu spoločnej rodiny.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook, Instagram