Plány Adely Banášovej a Viktora Vinczeho, ktorí chystajú slovenskú svadbu roka, sa poriadne zmenili. Pôvodne mal celebritnú dvojicu sobášiť moderátorov krstný otec na východe krajiny. Teraz je už jasné, že snúbenci si povedia svoje ,,áno“ na mieste, ktoré využili už aj iné známe osobnosti, len kúsok od Bratislavy.

Aj napriek veľkej snahe o utajenie detailov, sa na verejnosť už dostalo množstvo informácií o tom, ako bude vyzerať svadba Adely Banášovej (36) a Viktora Vincze (26). Podľa prvotných plánov mal dvojicu sobášiť evanjelický farár a Viktorov krstný otec v jednom, Stanislav Haluška. Keďže ten žije v malej dedinke na východe Slovenska, dalo sa predpokladať, že v tejto lokalite bude prebiehať aj svadba.

Snúbenci však zabudli na jeden podstatný detail, ktorý im dal stopku. Podľa evanjelickej cirkvi je možné dvojicu zosobášiť iba v priestoroch kostola, no Adela s Viktorom sa chcú zobrať pod holým nebom, presne 10. júna.

Napriek neočakávaným komplikáciám je už známe aj miesto, kde by mala svadba roka prebehnúť. Pôjde o luxusný kaštieľ  v Tomášove, vzdialený od Bratislavy 22 kilometrov. Lokalitu si pred nimi vybral aj tanečník Matej Chren či bývalý moderátor Jopo.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram