Natáčanie nových častí seriálu Oteckovia je v plnom prúde, avšak jedna z hlavných predstaviteliek má počas tohto obdobia aj iné povinnosti než len pracovné. Zdá sa totiž, že už čochvíľa jej zazvonia svadobné zvony!

V začiatkoch seriálu Oteckovia tvorila herečka Jana Kovalčíková pár s kolegom Romanom Poláčikom, ktorý hrá na pľaci jej manžela. V reálnom živote však dvojici láska nevydržala a koncom jari 2018 si umelci povedali zbohom. Ani jeden z nich ale sám dlho neostal a v nových vzťahoch sa posúvajú veľkými krokmi.

Janka Kovalcikova

Kým seriálový Ondro sa stal v marci šťastným tatkom, pričom krátko predtým absolvoval s dnes už manželkou Katkou tajnú svadbu, jeho bývalá priateľka sa zrejme v blízkej budúcnosti chystá na rovnaký krok. Aspoň čo sa týka manželského zväzku.

O pripravovanej udalosti by verejnosť ani netušila, keby sa Prešovčankina kamarátka Dominika Kavaschová nepodelila s fanúšikmi na Instagrame s veľavravnými zábermi z rozlúčky so slobodou. ,,Ďakujeme za krásne chvíle a tešíme sa na svadbu,” odkázala budúcej neveste Janke predstaviteľka bláznivej Sisy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa