Moderátorská dvojica Matej Sajfa Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová pôsobia v slovenskom šoubiznise dlhé obdobie. Zatiaľ čo obľúbený komik zakotvil vo Fun rádiu už pred mnohými rokmi, jeho polovičku sme mali ešte donedávna možnosť počúvať v rádiu Europa 2. Tomu je však definitívny koniec!

Soboty na Europe 2 patrili okrem iného aj originálnej talkshow s Veronikou Ostrihoňovou s názvom Smalltalk. Známa plavovláska si tak za mikrofón vždy posadila významnú slovenskú osobnosť, s ktorou preberala rôzne témy. Posledné dve soboty sme však hlas obľúbenej tehuľky vo vysielaní nepostrehli.

veronika ostrihonova

Veronika o celej veci informovala prostredníctvom oficiálneho profilu na sociálnej sieti, kde podrobne vysvetlila detaily náhleho rozhodnutia z rádia. “Ahojte! Pýtate sa ma viacerí, čo sa stalo s talkšou Smalltalk na Europe 2, a prečo uplynulé dve soboty nebola. Faktom je, že som sa nedávno dozvedela, že sa Smalltalk nové vedenie rádia E2 rozhodlo zrušiť. Nie sú to vraj témy do Europy 2 ani pre cieľovku tohto rádia,” priblížila Sajfova manželka dôvody nečakaného ukončenia relácie.

Napriek tomu, že viacerí priaznivci usmievavej moderátorky ostali z tejto správy sklamaní, budúca mamička vníma pôsobenie v talkshow ako pozitívnu skúsenosť. “Ďakujem bývalému vedeniu Europy 2, že mi naň dali príležitosť, ďakujem kolegom, ktorí ho so mnou tvorili, ďakujem famóznym hosťom, ktorí mi a nám venovali čas, a ďakujem najmä tým, ktorí Smalltalk počúvali! Verím, že sa možno raz niekde v ďalšom vesmíre opäť počujeme,” zakončila svoj emotívny príspevok sympatická markizáčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronika Cifrova Ostrihonova

Zdroj/Foto: Instagram/Veronikaostrihonova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.