Zahraničné médiá sa začali zaoberať témou, ktorá značne zatriasla širokou verejnosťou. Kráľovská spravodajkyňa pre denník The Sun Emily Andrews totiž prostredníctvom sociálnych sietí oznámila nečakanú novinku. Sympatický princ Harry sa aj spolu s manželkou Meghan Markle sťahujú preč z Kensingtonského paláca!

Okolo novopečenej vojvodkyne so Sussexu sa za posledné mesiace vynorila nejedna búrlivá diskusia. Po tom, ako šťastný párik oznámil dlhoočakávanú správu o Meghaninom tehotenstve, strhla sa v radoch priaznivcov lavína šťastia. Táto radosť však netrvala príliš dlho, nakoľko sa o bývalej herečke prevalili nie príliš lichotivé informácie.

meghan markle

V kuloároch sa totiž pošepkáva, že hviezda seriálu Kravaťáci svojim správaním značne ovplyvňuje harmonické vzťahy v kráľovskej rodine. Kvôli jej povýšeneckému zaobchádzaniu tak už mali palác opustiť minimálne dvaja verní zamestnanci, ktorí tam pracovali dlhé roky. Údajne nedokázali zvládnuť Meghanine maniére a prehnané nároky na služobníctvo.

meghan markle harry

Najnovšie sa začalo šepkať o tom, že aj dvaja doposiaľ nerozluční bratia Harry s Williamom majú medzi sebou konflikty. Za všetko vraj môže narušený vzťah medzi ich manželkami, pričom problémy mali vzniknúť práve kvôli vojvodkyni zo Sussexu. Zamilovaná dvojica sa preto sídlo, ktoré pre nich bolo doteraz silným domovom, rozhodla opustiť. Novinku už potvrdili aj zdroje priamo z paláca – Harry sa spolu s Meghan sťahujú do sídla Frogmore Cottage vo Windsore. Uvidíme, či sa týmto krokom skutočne vyriešia konflikty medzi slávnymi príbuznými.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                      ho >>>TU<<<

royal family

Zdroj: twitter.com, The Sun | Foto: Instagram/hrhmeghanmarkle

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.