O poriadny rozruch sa postaral americký raper a zároveň manžel slávnej hviezdy, keď zverejnil svoje úmysly kandidovať na nového prezidenta Spojených štátov. Nakoľko sa USA ešte stále spamätáva z následkov pandémie koronavírusu, rozhodnutia voličov môžu byť v mnohých aspektoch krízovou situáciou ovplyvnené.

Spevák a hudobný producent Kanye West, ktorý je zároveň dlhoročným partnerom obľúbenej ikony Kim Kardashian, chce kandidovať na najvyšší politický post. Už budúci rok by sa najradšej videl v Bielom dome, odkiaľ túži zosadiť aktuálneho lídra Donalda Trumpa, a to i napriek tomu, že mu v minulosti držal palce.

donald trump kanye west

Vplyvný raper sa zjavne usiluje využiť vo svoj prospech podlomenú mienku Američanov, spôsobenú veľmi nepriaznivou situáciou v krajine, čo sa epidemiologického vývoja týka. „Musíme teraz uskutočniť prísľub Ameriky vierou v Boha, zjednotiť naše vízie a budovať našu budúcnosť. Kandidujem za prezidenta Spojených štátov,” Kanye šokoval odkazom na sociálnych sieťach o to viac, že do termínu nastávajúcich volieb ostáva len pár mesiacov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kim kardashian rodina

Zdroj: Instagram/kanyewestt_official | Foto: Instagram/chronicle.ng, kanyewestt_official