Jasmina Alagič Vrbovská a Patrik Vrbovský pred krátkym časom prezradili meno ich ešte nenarodeného synčeka. Táto informácia však pobúrila slovenského „šoumana“ natoľko, že sa rozhodol ihneď zareagovať. Jeho slová ale nezostali bez ďalšej dohry.

Po tom, čo Rytmus zverejnil dlhoočakávaný song venovaný prvorodenému synovi a tým prezradil aj jeho meno, sa Martin Jakubec opäť prihlásil o slovo. Tentokrát však presiahol hranicu akejkoľvek morálky, čo nezostalo len tak bez odozvy.

Že Sanel. To lepšie by bolo panel, salónka, label,… Tak nudné, primitívne, lacné,znejú Jakubcove urážky na adresu ešte nenarodeného bábätka, ktoré pobúrili širokú časť verejnosti. Po ich publikovaní sa totiž hudobník dočkal nečakanej reakcie.

Miesto toho, aby ľudia začali verejne hromžiť na Rytmusovu adresu, sa totiž väčšina z nich obula práve do Martina. Dôvodom je fakt, že kvôli pozornosti a osobným sporom očiernil meno nevinného dieťaťa, čo mnohí považujú za neadekvátne, priam až hulvátske.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jemu nie je nič sväté, ani to nevinné dieťa, napísala jedna z komentujúcich. „Ako môže niekto uraziť dieťa a ešte nenarodené? Strašné niečo, môže sa hanbiť,“ pridávajú sa ďalší, pričom sa vo verejnej diskusií objavuje i názor, že by mali manželia Vrbovskí podniknúť právne kroky. 

Zdroj: Facebook/Slovakwoman | Foto: Facebook/Martin Jakubec, Instagram/rytmusking, jasmina_alagic