Zamilovaných príspevkov bolo v posledných týždňoch na sociálnych sieťach čoraz menej. Fanúšikovia sa tak začali domnievať, že známa dvojica išla od seba. Teraz je to už oficiálne – obľúbená herečka oznámila rozchod!

Jeden z najúspešnejších slovenských YouTuberov Daniel Strauch a česká herečka Anna Kadeřávková si začiatky lásky užívali v tichosti. Ich priaznivci s vynikajúcimi detektívnymi schopnosťami ale predsa len v januári vypátrali, že tvoria pár. To už je minulosť – Anička sa sledovateľom zverila s niečím, v čo verila, že sa nikdy nestane.

,,Ani neviem, čo napísať. Ako sa to robí. Ale žijeme čiastočne verejné životy a tento krok urobiť musíme. Tak, tuším, viete, kam tým smerujem a čo vám (ne)chcem povedať,“ začala svoj rozsiahly príspevok pri zaľúbenej čiernobielej fotke Anička.

,,Mohli sme mať, čo sme si zmysleli, a to najlepšie bolo, že sme to všetko mali spolu. Náš vzťah sme si dlho držali v tajnosti a súkromí a práve tých prvých pár ničím nedotknutých mesiacov bude vždy mojimi najmilšími. Keď je to „to ono“, pri každom objatí cítite, že ste „doma“. A ja som sa na svoje „doma“ tešila každučký jeden deň, či už bola medzi nami Praha – Bratislava alebo 7 926 ďalekých kilometrov a dva dlhé mesiace bez seba. Vedela som, že to všetko zvládneme. Keď budeme chcieť,“ pokračovala 25-ročná blondínka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kráska napriek bolesti nešetrila smerom ku Gogovi peknými slovami. Označila ho za najkreatívnejšieho človeka, akého pozná, ktorý ju zakaždým, keď bola vystrašená, dokázal upokojiť. ,,Vždy si bol tak trochu sólista a všetko si si nakoniec spravil po svojom. Tak ti prajem, nech si šťastný,“ odkázala na záver expriateľovi. Anička zároveň ľuďom poďakovala za priazeň a povtrdila, že ona i Gogo chcú isť ďalej… každý sám.

Zdroj/Foto: Instagram/annakaderavkova