Tak týchto dvoch by dával dokopy len málokto. Avšak ako sa vraví, láska si ťa nájde tam, kde to najmenej čakáš. Nezabudnuteľní predstavitelia ,,Jackie a Kelsa” sú dnes šťastnými rodičmi skoro dvojročnej dcérky Wyatt Isabelle a herečka potvrdila, že na ceste je druhé bábätko!

Mila Kunis (32) a Ashton Kutcher (38) sa prvýkrát stretli počas natáčania seriálu ,,Tie roky sedemdesiate”, kde hrali zamilovaný pár. Randiť však začali až v roku 2012 a vzali sa v júli 2015, keď zorganizovali super-tajnú svadbu. Ashton tvoril roky pár s herečkou Demi Moore (51), Mila Kunis zase osem rokov chodila s Macaulayom Culkinom (33), predstaviteľom Kevina z filmu Sám doma.

,,Myslíte si, že viete, aké je to milovať inú osobu. Potom ale máte dieťa a uvedomíte si, že o tom neviete vôbec nič. Je to obohacujúce a pozerám sa na to, ako na najlepšiu príležitosť v živote,” povedal Ashton pred narodením prvej dcéry v show Ellen DeGeneres.

Tešíme sa spolu s prominentnými rodičmi a želáme všetko najlepšie!

#tbt when #MilaKunis was pregnant with #WyattKutcher 😍 #AshtonKutcher

A post shared by Ashton and Mila fanpage (@kuniskutcher) on

 

#ashtonkutcher

A post shared by Ashton Kutcher (@ashtonkutcherdaily) on

 

Proud parents

A post shared by Mila Kunis (@milakunis______) on

 

#ashtonkutcher #relationshipgoals

A post shared by Ashton Kutcher (@ashtonkutcherdaily) on

 

#lovebugs 💘

A post shared by Ashton Kutcher (@ashtonkutcherdaily) on

 

 

Me and mama 😳 #WyattIsabelleKutcher #MilaKunis #AshtonKutcher

A post shared by Wyatt Kutcher (@kutcherwyatt) on

 

Ребёнок на борту! • Официальный представитель пары Эштон Кутчер-Мила Кунис несколько часов тому назад сообщил представителям прессы, что пара ожидает второго ребёнка! Поздравляю этих замечательных актёров с этим знаменательным событием! • На днях же супруги и их дочь Уайетт Изабель (родилась 30 сентября 2014 года) были замечены на прогулке в Лос-Анжелесе, в районе Шерман-Оукс. На малышке была футболка с надписью "Маленькая папина принцесса", все трое неспешно гуляли по району, поедая мороженое. И тогда на фотографиях никто даже не заметил у Милы увеличившегося живота. Видимо, срок беременности ещё совсем небольшой. И вот нравится мне их подход: вместо того, чтобы слухи порождать: беременна или нет, пара решила заявить о беременности Милы ещё до того, как эти слухи появились. Молодцы, уважают своих фанатов! • #ЭштонКутчер #ЭштонКатчер #AshtonKutcher #МилаКунис #MilaKunis #беременность #pregnancy #шоубизнес #новостизвезд #новостизвёзд #secrets_of_celebrities #интересно #интересное #подпишись #лайки #новостьдня #инстаграмнедели #популярно #популярное #celebrities #celebrity

A post shared by 🔥Секреты знаменитостей (@secrets_of_celebrities) on

 

 

 

 

Foto: Twitter, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)