Chcete sa zasmiať? V tom prípade si rozhodne vypočujte vtipnú paródiu na jeden z najväčších hitov tohto desaťročia, ,,Nebo, peklo, raj“. Možno vás budú čudesné zvuky, či dokonca vzdychy zo začiatku iritovať, no garantujeme vám, že zábava pri tomto videu je zaručená. Veď aj samotnú Daru Rolins to rozosmialo!

Skladba ,,Nebo, peklo, raj“ patrí k najúspešnejším domácim singlom posledných rokov, veď jej počet zhliadnutí na sociálnej sieti YouTube je v týchto dňoch viac ako 16,5 milióna! Dara Rolins a Tomi Popovič zverejnili videoklip pred piatimi rokmi a je priam neuveriteľné, že paródie sme sa dočkali až teraz.

Netradičná imitácia známeho hitu uzrela svetlo sveta len pred niekoľkými dňami, no stihla už pobaviť mnohých milovníkov vtipných videí. Ťažko je opísať toto ,,umelecké dielo“, v ktorom máte možnosť počuť najmä čudesné pazvuky, vzdychy, ba dokonca zvuk Darinho náramku. Samotná Rolins zverejnila túto paródiu na svojom profile s komentárom: ,,Je to kravina, ale dnes ma to regulérne rozosmialo, tak dúfam, že to pobaví aj vás :) Každý dôvod k úsmevu sa totiž VŽDY počíta:))! Takže tlieskam a pozdravujem tvorcov tohoto velediela. :)“

Foto/Video: Youtube