Ruku na srdce, dámy. Ktorá z vás nikdy v živote ,,nepoškuľovala“ po zadanom chlapovi? Ktorú nikdy, ale naozaj nikdy takýto typ chlapa neočaril natoľko, aby zabudla na morálny kódex a aspoň na maličkú chvíľku zablúdila k hriešnej myšlienke o vás dvoch?

Nepochybujeme, že to už zažila takmer každá z vás, tak prečo zatĺkať? Aj keď sa na ženy, ktoré sa niekedy zahľadeli do zadaného muža, pozerá cez prsty, skutočne si myslíme, že hriešnym myšlienkami tohto typu si už prešla každá jedna. Napriek okolnostiam aj tu platí staré známe príslovie, že zakázané ovocie chutí vždy najlepšie. Tak prečo ho teda niekedy neokúsiť, aj keď ide o odsudzovanú tému, mnohými považovanú za tabu? :) Žiaden chlap, možno až na rímskokatolíckeho kňaza, nie je tak celkom tabu. Vždy existuje cestička aj tam, kde si myslíte, že je slepá ulička. Múr sa dá vždy obísť, prekážka preskočiť a pravidla sú vždy na to, aby sa porušovali. Takže, milé dámy, ak sa medzi vami nachádzajú práve tie, ktoré s nami v predchádzajúcich tvrdeniach všetkými desiatimi súhlasili, učte sa. Možno sa váš vysnený princ stane splnenou túžbou. Poďte sa teda pokúsiť rozohrať ,,špinavú“ hru a chytiť si vášho vtáčika letáčika do klietky.

Múr sa dá vždy obísť, prekážka preskočiť a pravidla sú vždy na to, aby sa porušovali!

Nie je cesty späť!

Predtým, ako sa do takejto hry vôbec pustíte, si veľmi dobre zvážte pre a proti. Majte na pamäti všetky následky, ktoré môže vaše ,,šantenie“ mať a uvedomte si, že môžu byť naozaj veľmi nepriaznivé ako pre vás, tak aj pre ľudí vo vašom okolí. Musíte si uvedomiť či vám tento chlap skutočne stojí za to, pretože rozbehnutý vlak sa nedá len tak zastaviť. Ak do neho nasadnete, musíte hrať do samotného konca a svoj plán o hre si so sebou vziať až do hrobu!

Chodiaca encyklopédia

Takto nejako by sme mohli pomenovať východiskový bod hry. Na začiatku je veľmi dôležité vedieť toho čo najviac o vašom vyvolenom, o jeho súčasnej priateľke, ich vzťahu, hádkach, uzmiereniach, rozchodoch, nevere, ich priateľoch, poprípade nepriateľoch, známych atď. Čím viac informácií, tým lepšie pre vás. Budete mať viac možností, čoho sa chytiť. Zásadne choďte do hĺbky, neuspokojte sa len so špičkou ľadovca. Informácie získavajte od spoľahlivých zdrojoch a najviac sa pritom spoliehajte samy na seba. Všímajte si detaily, majte oči a uši všade, kde sa dá. Hlavne buďte vždy nenápadná. Táto fáza sa vám môže zdať jednoduchá, ale práve v nej toho môžete najviac pokaziť. Stále je to však fáza, kedy si ešte všetko môžete rozmyslieť a spraviť krok späť. Neskôr už taká šanca nebude!

133

Revír

Keď chcete lapiť vtáčika, musíte poznať jeho revír, no nie? Vedieť miesta pôsobenia vášho objektu je veľmi podstatné, pretože od toho sa budú odvíjať všetky ďalšie kroky a reakcie. Nemôžete svoj plán hry stavať na tom, že ho ,,možno niekedy stretnete“. To jednoducho nejde. Musíte vedieť kam chodieva, s kým chodieva a kde je najlepšia možnosť na nadviazanie kontaktu. Vašou úlohou je tieto miesta odhaliť a využiť vo svoj prospech. Ak s ním náhodou pracujete a ste zatvorení minimálne osem hodín denne v jednej budove, máte naozaj šťastie. Avšak nepreceňujte to! Odhaľte aj iné miesta, na ktoré chodieva. Predsa len, pracovisko je pracovisko a je veľmi dôležité, aby vás stretával aj niekde inde, aby vás nevnímal len ako kolegyňu, ale aj ako kamarátku.

Zblíženie – provokácia

Ak stále váhate nad tým či chlap, ktorého ste si vybrali za ,,obeť“, skutočne stojí za všetku námahu, práve táto fáza vám poskytne odpoveď. Buď vás vo výbere utvrdí, alebo naopak, upozorní na ,,nášľapnú mínu“, z ktorej treba okamžite odskočiť. Samotné zblíženie je v tejto hriešnej hre veľmi dôležité. Samozrejme, nejde o násilný atak svojho objavu, na ktorý znenazdajky skočíte, objímete a nenecháte dýchať. To nie! Rovnako vynechajte akékoľvek fyzické dotyky. Mohol by si totiž všimnúť, že kým ste si doteraz držali odstup, zrazu po ňom doslova ,,vyrážate“. Stále myslite na to, že je zadaný a dotyky prijíma od niekoho iného.

Tak ako to teda spraviť a nič nepokaziť?

Odpoveď je jednoduchá. Začnite miernymi krokmi. Zamerajte sa na to, čo každého chlapa na žene upúta, a to sú samozrejme prsia a zadok! Nič však nepreháňajte, pretože všetkého veľa škodí. Zvádzanie si rozdeľte na dni, veď v jeden môžete skúsiť upútať jeho pozornosť prsiami, ďalší sa zamerajte na zadok. Dôležité upozornenie, nerobte zo seba ,,štetku“! Vaše oblečenie a vystupovanie má nasmerovať jeho pozornosť na dané body, ale musíte sa držať hesla :,,menej je niekedy viac!“ :) To znamená, že muži majú radi, ak ženy odhaľujú svoje ženské zbrane, ale milujú, keď im nechajú priestor aj na ich predstavivosť. Verte či nie, viac ho nabudíte s poodhaleným dekoltom ako s ,,prsami na lavici“ ako sa hovorí.

… viac ho nabudíte s poodhaleným dekoltom ako s „prsami  na lavici“…

Druhým dôležitým bodom je, aby ste boli čo najčastejšie v jeho blízkosti a v zornom bode jeho pozornosti. Hľadajte si dôvody na konfrontáciu. Jackpotom bude, ak ho ,,prinútite“ vyhľadať možnosť, ako byť vo vašej spoločnosti. Vtedy si môžete byť istá, že aj on sa zaujíma o vás, nielen vy o neho. Samozrejme, keďže je zadaný, nečakajte nič extra. Stále sa bude držať opatrne v úzadí, pretože nebude chcieť narušiť svoj doterajší vzťah len tak s hocijakou ženou. Práve z tohto dôvodu je veľmi dôležitá blízkosť a získanie si dôvery aj v inom význame, ako len fyzickým kontaktom. Základom je vzájomná komunikácia! Snažte sa s ním čo najviac rozprávať, hľadajte spoločné témy. Ak všetko pôjde ako má, on sám bude chcieť s vami čo najviac komunikovať a čo viac, zverí sa vám s informáciami o sebe, ktoré len tak hocikomu nehovorí. Vtedy si môžete blahoželať. Znamená to, že ste si získali nielen jeho náklonnosť, ale aj dôveru, čo je veľmi dôležité!

Musíte sa mu jednoducho dostať do hlavy aj pod kožu zároveň!

Preferujte hlavne osobný rozhovor. Z času na čas ho môžete prekvapiť aj smskou či správou na Facebooku, avšak buďte opatrné. Všetkého veľa škodí a nič netreba preháňať, veď žiaden chlap nemá rad otravnú ženskú. A navyše, vždy je riziko, že si vašu správu môže prečítať jeho milovaná a bude z toho scéna ako z telenovely.

Dotyky

Fyzicky kontakt je bezpochyby rovnako dôležitý ako samotná komunikácia, ak nie dôležitejší! Aj keď majú muži radi lichotenie a sú od prírody ješitní, dotykov cudzích žien sa môžu vyslovene strániť a reagovať prudšie ako by ste očakávali. Preto buďte radšej pôvabná a vyprovokujte ho k tomu, aby urobil ,,prvý krok“ fyzického kontaktu práve on. Ak sa vám však nechce čakať na takýto zázrak, môžete skúsiť aj nenápadné dotyky v podobe záujmu o jeho prsteň na ruke, jazvu a podobne. Každopádne, keďže je to zadaný muž, nesmú to byť za žiadnych okolností výrazne obťažujúce dotyky.

Foto: Facebook

Pokračovanie v nasledujúcom článku: Nebezpečné známosti: Útok!