Ten čas ale letí! Presne 11. novembra sa pred rokom na svet vypýtala dcérka speváčky Veroniky Nízlovej a speváka, herca a modela Matúša Kolárovského. Pri príležitosti Neiných narodenín zverejnila jej teta Daniela nádherné video!

Veronika Nízlová v lete minulého roku šokovala Slovensko, keď ani nie rok po rozvode s exmanželom Tomášom Krúpom oznámila, že čaká dieťatko.  Ako sa o pár mesiacov neskôr ukázalo, malý zázrak stvorila s o 15 rokov mladším Matúšom Kolárovským, ktorý bol v tom čase známy predovšetkým ako hviezda seriálu Pán profesor.

Napriek tomu, že rodičia roztomilého dievčatka žijú každý svojím životom, zdá sa, že vzťah majú priateľský. Dôkazom sú aj zábery z najnovšieho videa, ktoré dnes (11. novembra) pristálo na profiloch oboch Twiinsiek. Ide o dojímavú kompiláciu jedinečných záberov z prvého rôčika malej oslávenkyne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Krásne prvé narodeninky, naša milovaná Nea. Neuveriteľné, ako ten čas letí, prišla si do nášho života ako blesk z jasného neba a odvtedy nám ho robíš krajším,“ napísala do príspevku Veronikina sestra Daniela, pričom vymenovala celú famíliu, ktorá Neušku ľúbi, samozrejme, vrátane jej rodičov Veroniky a Matúša.

Neine narodeninové video

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins, danielatwiins