O škandalóznom správaní slovenskej herečky Petry Vajdovej, sa toho nahovorilo a popísalo pomerne dosť. Krátkodobý skrat ju stál skoro všetko, tvár markizáckej show Let’s Dance sa ospravedlnila a svoje správanie ľutuje. Existuje teda možnosť, že ju predsa uvidíme vo večernom živom prenose? 

Len pred pár dňami otriasol slovenským šoubiznisom poriadny škandál. Postarala sa o neho známa herečka a neter obľúbeného Jožka Vajdu. Petra pri policajnej kontrole nafúkala až 2,4 promile alkoholu. Aj keď neskôr svoje správanie oľutovala, nikto netuší, či pre ňu jediným trestom zostane adekvátna finančná pokuta.

Diváci sa už tešia na veľkú jesennú premiéru tanečnej show Let’s Dance, obľúbená komerčná televízia stavila na tie najzvučnejšie mená. Emma Drobná, Braňo Deák či Evelyn sa pokúsia zabojovať o titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu.

Najväčšou otázkou však zostáva – zúčastní sa live vysielania aj Petra? Oficiálne stanovisko herečky poznáme, názory fanúšikov sa ale líšia. ,,Nech najprv fúkne,” žartujú na jej adresu na sociálnych sieťach. ,,Myslím, že tento alkoholový incident nemá nič spoločné s vystúpením, z toho nech sa zodpovedá na inom mieste s patričnými následkami,” komentuje ďalšia. Aký názor máte vy?

Mala by podľa vás Petra Vajdová vystúpiť v show Let's Dance?

Loading ... Loading ...

Foto: Instagram, Facebook