Tohtoročné Bratislavské módne dni sa niesli v nevšednom duchu, a to nielen preto, že sa prehliadka luxusných kúskov konala prostredníctvom online prenosu. Tentokrát totiž dostali príležitosť aj pôvabné “plus size” modelky. No to, čo sa napokon v rámci vysielania udialo, vytočilo kopu známych osobností vrátane moderátorky Renáty Názlerovej, ktorá roky čelí nadváhe.

Obľúbená jojkárka komplexami z plnšej postavy vôbec netrpí a na obrazovkách vždy vystupuje ako vyrovnaná profesionálka. Škandál ohľadne neohláseného vystrihnutia modeliek kyprejších tvarov z prestížneho módneho vysielania ňou ale zatriasol.

renáta názlerová

Názlerová, aktuálne sa venujúca starostlivosti o chod Domova dôchodcov, si neprajníckych komentárov na vlastné proporcie užila v minulosti celkom dosť. Práve preto veľmi dobre vie, že súdiť človeka len na základe výzoru by malo byť v dnešnej dobe absolútne neprípustné – obzvlášť, ak sa jedná o ostro sledovanú udalosť takých rozmerov, ako sú Bratislavské módne dni.

Potom, ako organizátori neplánovane vynechali časť prehliadky, čo si odniesli napríklad ex-farmárka Beáta Rusnáková, vizážistka Michaela Gubranová či asistentka návrhárky Andrey Koreňovej Natália Belanská strhli sa v spoločnosti búrlivé diskusie o diskriminácii. O slovo sa teraz prihlásila jojkárska hviezda Renáta Názlerová, netolerujúca podobné prešľapy zo strany usporiadateľov prominentnej akcie.

beáta rusnáková

,,Zaráža ma, že aj v takej spoločnosti, akou je spolok organizujúci takúto udalosť, sú osoby s tak plytkými názormi. Predpokladám, že ani do hľadiska nebudú vpúšťané osoby, ktoré majú iný ako anorektický BM index. A vôbec, ani hendikepovaných nebudú pozývať, aby nepohoršovali svojím neestetickým zjavom. A toto je presne ten rozdiel v posudzovaní elity národa. Niekto sa totiž môže domnievať, že zosobňuje onú elitu národa, v skutočnosti však ukazuje jednu z foriem debility národa,” moderátorka trefne vyjadrila postoj, aký zdieľajú viaceré pobúrené tváre nášho šoubiznisu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Renáta Názlerová | Foto: Facebook/Renáta Názlerová, Instagram/Bejba99