Aj vy stojíte každé ráno zúfalo pred skriňou a rozmýšľate, čo si opäť oblečiete? I keď máte preplnenú skriňu, nemôžete v nej nájsť nič schopné, v čom si viete predstaviť nákupy či kávičku s kamarátkou? Chce to zmenu! Navštívte šatník svojej mamy, prípadne starej mamy a poriadne sa tam pohrabte. Určite nájdete niečo na prvý pohľad staré, no momentálne opäť skutočne trendy!

Módne trendy sa každým rokom menia. To, čo ste si kúpili včera vo výpredaji, môže byť už o pár mesiacov úplne out. Neznamená to však, že to musíte ihneď vyhodiť! Stačí, ak si staršie oblečenie dobre uschováte, pretože o pár rokov sa do módy dostane znovu. V súčasnosti zaznamenávajú návrat a veľkú popularitu kúsky zo 70. a 80. rokov, ktoré určite ukrývajú aj skrine vašich mám či babičiek. Nekrúťte nosom, prehrabte ich šatníky a uvidíte, že keď sa v týchto kúskoch ukážete v spoločnosti, všetci sa vás budú pýtať, kde ste ich zohnali.

1. Maxišaty s odhalenými ramenami

1

2. Semišové minisukne

2

3. Overaly

3

4

4. Pletené šaty a tuniky

5

5. Rifle s vysokým pásom

6

6. Tričká s vtipnou potlačou

7

7. Zvonové rifle

8

8. Semišové šortky

9

9. Čipkovaná blúzka

10

10. Zvonové nohavice

11

11. Rifľové šaty

12

Foto: brightside.me, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.