Natáčanie úspešného seriálu o upíroch síce skončilo už pred rokom, no drvivej väčšine hlavných postáv otvoril dvierka do TOP hollywoodskeho sveta. Príkladom je talentovaný Michael Malarkey, ktorý stvárnil postavu rozporuplného upíra Enza. Málokto však vie, že prv než získal známu rolu, pracoval v bowlingovom bare a jeho najväčšou vášňou bola hudba. Aktuálne vydal album Mongrels, ktorý predstavil v rámci európskeho turné i fanúšikom v Košiciach!

Svoju tvorbu ukázal konkrétne 6. júna v Tabačka Kulturfabrik Košice spolu s vlastnou kapelou. Pre denník Pravda Michael povedal: „Príroda a zmena ročných období boli doslova a obrazne veľkým vplyvom a inšpiráciou. Veľa som cestoval za prácou a v živote prebiehalo veľa zmien,“ popísal bližšie vplyvy pri formovaní novopečeného diela.

Pre príťažlivého herca je alfou a omegou jeho gitara, ktorú musí mať stále pri sebe. Sám priznal, že i počas nakrúcania Upírskych denníkov si krátil čas v šatni brnkaním a skladaním novej muziky: „Mal som tam (v šatni) svoje gitary a často tam písal i pracoval na hudbe. Bola to vlastne moja kancelária.“ Vo chvíli keď dostal úlohu upíra Enza vedel, že jeho život sa obráti hore nohami. Aj to bolo plusom v odštartovaní jeho druhej vášne – hudby a dôkaz o jeho talente si slovenskí milovníci dobrej muziky vypočuli na vlastné uši.

michael malarkey upirske denniky

michael malarkey v kosiciach

michael malarkey kosice koncert

michael malarkey kosice tabacka

Zdroj: pravda.sk | Foto: Instagram | Video: YouTube