Najvyhľadávanejšia návrhárka slovenských celebrít Jana Pištejová o lukratívne ponuky rozhodne núdzu nemá. V jej nadčasových kúskoch sa okrem iných rady predvádzajú napríklad Jasmina Alagič, Andrea Verešová či Zlatica Puškárová. Samotná autorka luxusných rób by sa však dokonalou postavou mohla popredným modelkám pokojne vyrovnať.

Svadobné či spoločenské šaty z dielne Jany Pištejovej môžeme stretnúť asi na každej prominentnej udalosti. Mnohé slávne osobnosti na prekrásne kúsky od talentovanej plavovlásky nedajú dopustiť a robia jej výbornú reklamu.

Andrea Veresova

Hoci si Janka na predvádzanie jedinečných šiat rada vyberá nádherné modelky, ona sama vzhľadom i božskými krivkami pôsobí ako dvadsiatnička v najlepšej forme. Pravdou ale zostáva, že má žiadaná návrhárka už po 40-tke, pričom najnovšie sa rozhodla záujemkyniam o zdravší životný štýl prehovoriť do duše.

,,70 % strava a 30 % pohyb. Túto pravdu určite poznáte. Nesmiete kočky diétovať, treba ten zdravý životný štýl naozaj žiť. Zabudnite na procesovanú, fritovanú a cukrovú stravu a drinky, veď to ani nie je chutné, a sú z toho kyseliny aj zbytočné nadúvanie = znak toho, že jeme nesprávne,” radí vychytená módna diva.

Pistejova

Kráska tak odporúča staviť najmä na zdravú životosprávu – zloženie pokrmov považuje za gro celého úsilia o štíhlu postavu, bezchybnú pokožku i výbornú imunitu. ,,Peknú postavu doladíte cvičením, ale bábätkovskú kožu na tele v tomto veku môžete mať, len keď dobre papáte, a to najmä BEZ CUKRU! Imunita funguje na plné obrátky, čo viac chcieť? Som 15 rokov bez antibiotík,” prezrádza Pištejová svoj recept na večnú mladosť.

Napriek tomu, že nositeľka zázračných ručičiek už dovŕšila 45 rokov, pohľad na ňu búra všetky predsudky. Janka sa totiž neustále udržuje v skvelej forme a svojimi slovami by rada k podobným úspechom motivovala aj ostatné ženy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

pistejka

Janku v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Instagram/pistejka | Foto: Instagram/pistejka, jasmina_alagic