Internetový portál Models.com každý rok vyhlasuje výsledky, kto sa stal najlepším modelom a modelkou sveta. Keďže nás zaujímajú najmä tí muži, pozreli sme sa na to, komu sa tento rok podarilo získať toto prestížne ocenenie. Modela roka vyberalo 250 osobností z módneho priemyslu, ale aj čitatelia spomínaného portálu. Pozrite sa, kto je najkrajší tento rok.

Modelom roka, ktorého vybrali návrhári, redaktori, make-up artisti a hairartisti, sa stal mladý Austrálčan Jordan Barett. Zvodný blondiak, ktorý žije od roku 2015 v New Yorku, má síce ešte len 20 rokov, no našliapnuté na skvelú modelingovú kariéru. Stihol sa už objaviť na stránkach prestížneho magazínu Vogue a na prehliadkových mólach pre značky Moschino a Balmain. Čo hovoríte na tohto fešáčika bez strniska vy? :)

I wake up thinking it's 2017 Every day. 24Hr

A post shared by JORDAN KALE BARRÉTT (@iblamejordan) on

 

Think I'm @Dazed & Confused 24/7. '17 🍾

A post shared by JORDAN KALE BARRÉTT (@iblamejordan) on

 

 

Okrem ľudí z brandže hlasovali aj čitatelia, pre ktorých zvíťazil model menom Francisco Lachowski. 24-ročný Brazílčan ma už bohaté skúsenosti s módnym biznisom, veď svoje prvé prehliadky absolvoval ešte v roku 2009, kedy predvádzal pre značky Dior a Gucci. Baby, chalanisko je však zadané a má už dvoch synov!

Classy 😎 @tommyhilfiger

A post shared by Francisco Lachowski (@chico_lachowski) on

 

Fresh polas Monday 💩

A post shared by Francisco Lachowski (@chico_lachowski) on

 

 

Hide your nose with @mark_cox_ around! Lol 😬 good move bro! Pay back

A post shared by Francisco Lachowski (@chico_lachowski) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)