Dominika Cibulková je už roky neodmysliteľnou súčasťou slovenského šoubiznisu, kde sa zaradila vďaka svojim tenisovým úspechom. Po oznámení tehotenstva však známa kráska vymenila turnaje za materskú dovolenku, ktorú si najbližšie týždne spestrí účinkovaním v obľúbenej televíznej šou.

TV Markíza  nedávno avizovala, že po piatich rokoch sa diváci môžu tešiť na veľký comeback programu Let’s Dance. Štart nablýskaného projektu, v ktorom súťažiaci predvádzajú rôzne štýly tancov, je naplánovaný na jar.

V sobotu modrožltá televízia odhalila prvé celebritu, ktorá bude drať parket s profesionálnym tanečníkom. Voľba padla na milovanú i nenávidenú tenistku Dominiku Cibulkovú. 

„Veľmi sa teším na novú sériu Let’s Dance a na to, že v nej budem súťažiť. Je to veľká výzva, na ktorú sa teším, pretože viete, že som veľký bojovník a mám rada výzvy. Úprimne priznávam, že som nikdy netancovala a ani som nemala túto ambíciu. Keď som však videla, aký tím ľudí pracuje na tejto šou, neváhala som! Tak POME na to, teším sa na vás,“ odkazuje Slovákom mamička rozkošného Jakubka.

Režisér a kreatívny producent Pepe Majeský avizuje, že pripravovaný ročník bude mať poriadne silnú zostavu, čoho dôkazom má byť práve Dominika. „Sme veľmi radi, že Dominika Cibulková prijala ponuku účinkovať v našej veľkolepej šou. Jej úspešné pôsobenie na tenisovom kurte všetci dobre poznajú. Teraz bude mať príležitosť predviesť to, ako sa vie obracať aj na tanečnom parkete a súčasne pritom zabojovať o titul jeho kráľovnej,“ uviedlo PR oddelenie Markízy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika cibulkova

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/domicibulkova, tvmarkizaofficial