Nela Pocisková je konečne späť! Obľúbená divadelná a seriálová herečka sa vrátila na naše televízne obrazovky po tom, čo priniesla na svet dve malé detičky, ktorých otec je jej partner Filip Tůma. Vtom však prišlo niečo, čo nepredpokladala ani sama Nela!

Pocisková sa po účinkovaní v seriáli s názvom Búrlivé víno stiahla kvôli radostnému očakávaniu do absolútneho úzadia. V momente, keď bol jej synček Hektor starší, sa tmavovlasá hviezda plánovala vrátiť na výslnie, avšak do cesty jej život priniesol ďalšie malé klbko šťastia, a tak zostala na materskej aj s dcérkou Lianou.

Po rokoch odmlky sa Nela konečne ukázala pred televíznymi kamerami. Herečka získala úlohu v sitkome Susedia, kde stvárňuje rolu šéfky Františka Stromokocúra. Po príchode na pľac sa ale dvojnásobná mamička ocitla v situácii, s akou nepočítala. Jej roky skúseností boli zrazu preč.

Jeden obraz som sa nedokázala naučiť asi týždeň,” priznáva samotná Nela po prvotných klapkách. „Ten mozog tak vypne, že mi hrozne dlho trvá si zapamätať nejakú tú repliku a potom, aj keď som sem prišla, tak som v podstate nestíhala,” opisovala problémy na natáčaní, s akými po materskej zrejme nepočítala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vypadla som z toho. Cítim to. Dostatočne,” Pocisková dodala na záver, pričom sa netajila tým, že sa jedná len o natáčanie pár scénok a zrejme práve kvôli nedostatku času a starostí o deti neplánuje naskočiť na herecký vlak v plnej sile tak ako kedysi. Aspoň nie nateraz.

Video: YouTube | Foto: Facebook/Nela Pocisková, Susedia