Tento scenár už asi väčšina z jej kolegov dávno zamietla, no teraz všetkých prekvapila. Kontroverzná herečka sa vrátila na Slovensko a mieri aj do televízie, kde sa zúčastní natáčania populárnej relácie.

Reč je o kontroverznej herečke Zuzane Marošovej (36), ktorá kedysi patrila medzi stálice v slovenskej televízií. Zažiarila vo viacerých úspešných seriáloch, no naposledy sa objavila v Ordinácii v ružovej záhrade, kde stvárnila postavu sestričky na urgentnom príjme. Následne sa však Zuzanin život obrátil naruby, keď jej partner a otec dvoch synov Karol Mello (46) utiekol na Belize potom, ako bol naňho vydaný medzinárodný zatykač pre obvinenie z viacerých vrážd. Hoci bol na Slovensku považovaný za bossa hornonitrianskeho podsvetia, herečka zakrátko odišla za ním, kde až donedávna spoločne vychovávali svojich synov.

Po dlhej dobe sa však Marošová rozhodla opäť vrátiť na Slovensko aj s deťmi (5 a 11) a začať tu život odznova. V rozhovore pre Nový Čas priznala, že chce pre deti slovenské vzdelanie, ako aj možnosť byť so starými rodičmi. Pri otázke ohľadne jej pracovného života sa netajila túžbou opäť sa vrátiť k hereckému povolaniu. Je otázne, či sa jej tento sen po rokoch splní, každopádne dostala prvú vstupenku do televízie Joj, kde je pozvaná ako hosť relácie Všetko, čo mám rád a postaví sa vedľa obľúbeného Kandráča a Skrúcaného. Uvidí sa, či sa bude herečka v budúcnosti objavovať na televíznych obrazovkách aj pravidelne.

Zuzana Marošová vystúpi v relácii Všetko, čo mám rád

Zdroj: cas.sk | Foto: YouTube, markiza.sk, Facebook