Peter Sagan znova prehovoril! Len nedávno najznámejší slovenský športovec ohlásil nečakaný rozchod so svojou manželkou Katarínou Saganovou. Táto informácia šokovala celý svet, pričom najväčším otáznikom bola jedna maličkosť: Prečo to zverejnili práve počas Tour de France?

Ohlásenie konca po takmer troch rokoch manželstva nikto nečakal. Prekvapenie nastalo aj medzi najbližšími členmi rodiny známej dvojice, nehovoriac o fanúšikoch z celého sveta, ktorí počas dôležitej cyklistickej udalosti posielali Petrovi obrovskú podporu.

Obvinenia z nevery, strata súkromia a ťažké zranenie. To všetko zväzovalo nohy úspešnému rodákovi zo Žiliny počas náročných dní, ktoré ukončil víťazstvom. Smútok z rozchodu však počas pretekov nepociťoval, čo vysvetlil po ich ukončení.

Správa o rozchode vyšla až po tom, ako sme si s Katarínou povedali, ako to je. Ťažké chvíle sme si už prežili predtým, preto ma to neovplyvnilo,“ prehovoril pre RTVS na adresu jeho (ešte stále) manželky. Rozchod s Katkou nie je pre Petra žiadnou čerstvou novinkou, čo dokazujú aj jeho zábery po boku krásnych žien. Otázkou je, aký dlhý čas už manželia Saganovci netvoria pár – hovoríme o týždňoch, mesiacoch alebo…?

Foto: Instagram l Zdroj: Pluska.sk