Aj vy ste si na začiatku nového milénia ulietavali na tanečných skladbách? Ak ste odpovedali áno, ste na tom rovnako ako Veronika Adamičková alias Ronie. Príťažlivá speváčka bola v tom čase iba malé dievčatko snívajúce o žúrke, na ktorú sa však vtedy dostať nemohla. Vo svojej novej piesni preto spieva, že chce vidieť párty, aké bývali v roku 2004!

26-ročná speváčka aktuálne pracuje na novom albume Roniemoon, ktorý by mal vyjsť koncom tohto roka. Ronie z neho pred pár dňami pustila do sveta ochutnávku v podobe tanečného singla s názvom 2004. Team producentov z dvatridva pod taktovkou Martina Šrámeka vyhoveli požiadavkám talentovanej krásky a vytvorili hudbu naozaj pripomínajúcu nefalšovanú atmosféru začiatkov 21. storočia.

 „Aj keď si viem aj v dnešnej dobe nájsť skladby, ktoré ma duševne napĺňajú, aj tak som sa stále vracala späť k playlistom z obdobia, kedy som vyrastala a bola som v teenage rokoch. Preto som si povedala, prečo neurobiť pre celú moju generáciu flashbackový návrat do minulosti v novom šate. Keď to chýba mne, možno to chýba aj iným. A práve v tomto bode prišiel nápad urobiť album o tom, čo ma formovalo až do bodu kde som teraz, hudobne aj osobnostne. A tak sme začali s celým tímom v dvatridva spolupracovať na mojej predstave a zhmotňovať ju do fyzického diela,“ prezradila o svojej novinke Ronie.

Populárna blondínka v refréne spieva „Ukáž mi párty ako v 2004“, pričom v tom čase mala iba 9 rokov. ,,Sedela som pred televíziou a videla som tie úžasné párty z éry 2000‘, ktoré som chcela veľmi zažiť. Keďže som to nezažila, použili sme túto vetu ako odkaz na to, aby mi tanečník v klipe ukázal niečo, po čom som v živote veľmi túžila. Takže z jednoduchej vety sme urobili pre mňa hlbokú metaforu,“ vysvetlila pozadie pesničky, ku ktorej spolu s ILLUMINATE natočili aj tematický videoklip. V ňom sa okrem hlavného tanečníka Mariána Murdu objavila napríklad i Melánia Kasenčáková známa zo šou Miliónový tanec.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

RONIE – 2004

Zdroj/Foto: TS, YouTube/Ronie official, Instagram/ronieofficial