Verte či neverte, od doby, ako na televíznych obrazovkách odštartoval seriál Panelák, ubehlo 11 rokov. Projekt Andyho Krausa sa stal fenoménom, v ktorom sa počas jeho pôsobenia vystriedalo množstvo postáv a príbehov. Jednou z nich bola aj krásna herečka Betka Stanková, avšak dnes už o nej v našich zemepisných šírkach nie je ani chýru, ani slychu. 

Betka Stanková sa dostala do širšieho povedomia vďaka filmu Rebelové, kde si zahrala kamarátku hlavnej hrdinky Zuzany Norisovej. Väčšia pozornosť sa jej však dostala s príchodom postavy Betky v jojkárskom trháku Panelák, do ktorého zavítala v druhej sérii ako mladá študentka práva. Napokon sa brunetka vypracovala na manažérku kliniky, pričom jej osud zavial do cesty aj dieťa s jedným z hlavných hrdinov Michalom Bajzom.

Betka Stankova

Po skončení seriálu ostalo okolo herečky akosi ticho. Dôvodom je možno fakt, že sa viac angažovala u našich českých susedov. Včera večer tak po niekoľkých rokoch odmlky možno ostalo viacero fanúšikov Paneláku milo prekvapených – Betka Stanková sa objavila ako epizódna postava so smutným osudom v obľúbených Sestričkách.

Avšak vôbec by sme sa nečudovali, keby ste úspešnú Slovenku nespoznali – mamina 7-ročnej dcérky Betky, ktorú vychováva sama, už totiž nejakú dobu nosí svetlejšie vlasy. Na šarme jej to ale vôbec neubralo, práve naopak – v 40-tke vyzerá stále atraktívne a šmrncovne!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Facebook/Panelák, panelak.fandom.com