Naše okolie tvorí množstvo žien, ktoré možno rozdeliť do dvoch skupín. Do jednej spadajú dámy, ktoré majú doma milujúcich manželov či partnerov a z toho príkladnú love story. Nič však nie je dokonalé, a preto druhú skupinu tvoria mnohé slečny, ktoré sú stále nezadané, čakajúc celé roky na svojich princov. Patríte k nim aj vy? Pozorne čítajte a váš status sa tak môže v blízkej budúcnosti zmeniť.

Život ženy bez chlapa je mnohokrát fajn. Svoj voľný čas si organizujete sama podľa vašich predstáv, chodíte kam a kedy chcete, nikto vás nepoučuje o tom, čo máte robiť a ako. Napriek všetkým pozitívam sa však trápite nad tým, prečo ste stále sama a vaše kamarátky majú ukážkové vzťahy. Chýba vám totiž pocit bezpečia a zaspávanie pri mužovi, ktorého nadovšetko milujete a on vám ráno prinesie raňajky do postele.

Snaha sa cení, avšak prečo chodiť na zbytočné rande s desiatkami chlapov, keď to vždy skončí neúspešne? Ste to práve vy, kto to ukončí skôr ako sa niečo začne, robíte totiž chyby, ktoré si ani neuvedomujete a nádejný princ je ihneď definitívne preč. Ako to zmeniť?

Váš bývalý

Najčastejšia a najhlúpejšia chyba, ktorú môžete urobiť. Ktorý chlap predsa túži počúvať o tom, aký bol váš bývalý či aké jedlo mal rád? Žiadny! Neporovnávajte, zabudnite, vymažte si pamäť. Momentálne predsa trávite čas s človekom, s ktorým vás možno čaká nová budúcnosť.

Predstava ,,pána dokonalého“

Nie! Nepredstavujte a nevykresľujte si zbytočne vášho vysnívaného muža ako z rozprávky. Pán dokonalý predsa neexistuje a vy môžete mať muža, ktorého nedokonalosti budete milovať.

Deti a svadba

Na prvom rande rozhodne nie je vhodné, aby ste začali medzi vašimi prvými témami rozoberať plány, ktoré sa týkajú svadby a detí. To, koľko ich chcete mať či kde sa chcete vydávať, je otázka budúcnosti a niekoľkých rokov vzťahu. On totiž nemá v pláne dostať sa v najbližších mesiacoch do chomúta a oženiť sa! Nechcete predsa, aby sa vás hneď zľakol a utiekol. :)

Buďte sama sebou

Ženy majú občas potrebu byť niekým iným. Vy sa však tomuto trendu vyhnite a na nič sa nehrajte, pretvárka vám totiž nepomôže. Majte radi samu seba, pozdvihnite svoje sebavedomie a budete správne ženská a pôvabná.