Natálka a František do svojho experimentálneho vzťahu nevykročili najlepšie. Blonďavej neveste sa na jej “manželovi” nepáčilo niekoľko vecí a dokonca jednu noc v exotike trávil vonku. Avšak po návrate do Česka došlo k zmenám. Naozaj to dvojici začalo fungovať?

V posledných dieloch si párik s väčším vekovým rozdielom pomaly začína rozumieť. Záujem prejavuje už aj chladná nevesta, ktorá dokonca televíznemu partnerovi vystrojila milú narodeninovú oslavu. Taktiež sa snaží chápať Františkove zvyky a tráviť s ním voľné chvíle, čo sa počas medových týždňov z istých príčin javilo ako problém.

I keď sa divákom nepochybne viac páči sledovať vzťah, ktorý malými krokmi niekam smeruje, prostoreká kráska s ukrajinskými koreňmi po ukončení vysielania českej Svadby na prvý pohľad učinila šokujúce prehlásenie. Tvrdí, že s Františkom už od začiatku vedeli, že spolu byť nechcú.

,,Vedeli sme to hneď. Museli sme trošku hrať kvôli divákom, aby sa mali na čo tešiť. Inak neviem, prečo by sme museli hrať takú v úvodzovkách hru, nikomu z nás sa to nepáčilo. Chceli sme byť od začiatku úprimní. Ale asi to malo väčší efekt a väčšiu sledovať,” Natálka priznala pre portál Super.cz ešte v januári.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<

Zdroj: super.cz | Foto: Instagram/mykychick/frantisek_gebr, TV Markíza