Vymakané telá zvodných krások na nás číhajú z každej strany. Takých, akým sa pýši Nataliya Kuznetsova, však na svete veľa niet. Mladá Ruska je chodiacou horou svalou, za akú by sa nemusel hanbiť žiaden muž.

Dáma s prezývkou Amazonka pričuchla k činkám už v 14-tich rokoch. Dvíhanie železa sa jej však zapáčilo natoľko, až sa za posledné roky stala držiteľkou niekoľkých rekordov v kategóriách armlifting, bench press či mŕtvy ťah.

Pri hľadaní partnera alebo partnerky, nakoľko sa 30-ročná brunetka netají tým, že je bise*uálka, to musí mať Nataliya naozaj ťažké. Jedine kulturista by asi vedľa seba zniesol 125-kilovú kočku obrastenú svalmi, pripomínajúcimi tie jeho. Veď len cez biceps má športovkyňa 52 centimetrov, čo je úctyhodné číslo aj pre namakaného chlapa.

Milovníčka posilňovne je, samozrejme, zakaždým terčom udivených pohľadov a rôznych narážok. Ona si ale z toho ťažkú hlavu nerobí. Svoju telo, ktoré považuje za umelecké dielo, miluje, a ako tvrdí, robí to sama pre seba, nie preto, aby uspokojila súdiacich ľudí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/nataliya.amazonka