Málokto by možno čakal, že v projekte Love Island bude hľadať lásku i kráska, ktorá o priazeň mužov a ani úspech rozhodne núdzu nemá. Do luxusnej vily zavítala 23-ročná víťazka Miss Czech Republic 2020 Natálie Kočendová. Tá si už v pomerne mladom veku prešla veľkým trápením.

Priaznivci československého bulváru môžu Natáliu evidovať nielen ako oficiálne najkrajšiu Češku, ale aj ako bývalú partnerku najznámejšieho barbera Lukáša Vlačuhu vystupujúceho pod pseudonymom Laky Royal. Už v čase, kedy si plavovláska preberala korunku, nosila pod srdcom dieťatko. O to však dvojica v jeho šiestom mesiaci prišla – účastníčka Love Island sa o tragédii zmienila na Instagrame, kde zverejnila foto s mŕtvym bábätkom v náručí.

Natálie a Laky tvorili pár ešte donedávna, a tak ostali mnohí ich fanúšikovia v šoku, keď sa modelka objavila v pikantnej reality šou. Potetovaného holiča na Instagrame zavalili správami. ,,Človek už 3 mesiace žije inak, inak nastavená hlava, práca, iné kontakty… Nechápem, prečo ma spájate alebo posielate správy o tom, čo tam robí Natal. Asi tak, v živote každý urobil chybu, každý sa potom musí ponaučiť a buď to do života dá, alebo uberie,“ začal svoje jediné vyjadrenie na tému Natáliinho pôsobenia v televízii.

Zavíta do šou aj Laky?

V Love Island má se*y Češka od začiatku blízko k futbalistovi Davidovi. Diváci sú ale zvyknutí, že produkcia zvykne miešať karty rôznym spôsobom, a tak sledovateľov šikovného podnikateľa zaujíma i to, či sa náhodou do vily nechystá aj on.

,,Ešte musím podotýkať! Na žiadny Love Island nejdem! Nechápem, kde beriete tieto výmysly. 10-tky správ o tom, že sa teší, ako tam prídem? Hrabe vám moc, mám dosť práce a nové ciele,“ nechal sa počuť Laky, ktorý expriateľke praje, aby dosiahla v živote to, čo potrebuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/laky.royal, natalie_kocendova, miaphotovisage, danamrazkovaa