Finálový týždeň na Farme je plný rôznych disciplín, v ktorých piati statkári zbierajú drahokamy. Žiaľ, šťastie nepraje hlavne Natálii Lopašovskej – tá už dokonca začala uvažovať nad urieknutím.

Pôvabnú modelku netrápi len to, že nevie, čomu opakované prehry pripísať, ale i prístup priateľa Miroslava Debnára, ktorý jej mal byť počas účinkovania v ťažkých chvíľach oporou.

 ,,By si sa ma nemusel toľko strániť. Ja viem, že to je boj, si športovec, ideš sám za seba,“ otvorila sa Mesutovi niekdajšia misska, ktorá osamote nechala vyplávať emócie na povrch.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zamrzelo ma, že Mesut, keď sa mi nejaká disciplína nepodarila, že neprišiel a nepomojkal ma. Videl, že som sklamaná, že som smutná alebo nahnevaná a jednoducho sa stiahol,“ povedala so slzami v očiach na kameru Naty. Tá podľa všetkého predpokladala, že záhradník bude stáť po jej boku bez toho, aby si pozornosť musela vypýtať.

,,Snažím sa Natáliu podporovať, ako sa dá, ale jednoducho má trošku smoly,“ uviedol Miro, ktorému sa 22-ročná bruneta zverila, že má podozrenie na urieknutie.

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza