Ak patríte k pravidelným sledovateľom Oteckov, možno ste si všimli, že Dominika Kavaschová nie je zo seriálu jedinou herečkou so zlatom v hrdle. Krásnym hlasom totiž disponuje aj jej kolegyňa a veľmi dobrá kamarátka Natália Puklušová. Dievčatá si dokonca často spievajú aj spolu počas toho, ako vysielajú na Instagrame svoju kulinársku šou s názvom Tepšoviny.

Uplynulé dni trávila Natália Puklušová na východe Slovenska, kde siahajú jej korene. Zdržiavala sa však aj na Liptove, nakoľko herečkini rodičia nedávno kúpili chalupu v dedinke Východná. Práve v tomto domčeku známa kráska nahrala so svojou maminou video, z ktorého budete mať zimomriavky.

Hviezda seriálu Oteckovia prekvapila fanúšikov na Instagrame nielen tým, že s mlado vyzerajúcou mamkou pôsobia ako sestry. Baby si totiž spolu dvojhlasne zanôtili nádhernú ťahavú pieseň v rusínčine Oj na hori dva duby, v ktorej vynikli ich nádherné hlasy. ,,Joj, mamka, budeš mi bars chýbať…,” napísala Naty, ktorá krátko nato vyrazila do Bratislavy, kde žije.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tepsoviny, nataliapuklusova