Natália Puklušová sa síce radí ku kráskam, vždy vyzerajúcim skvelo, no ako každá žena občas spraví experiment, ktorý s odstupom času nemusí pôsobiť najšťastnejšie. Herečka sa na svojom Instagrame pochválila účesom, aký ste u nej zrejme ešte doteraz nevideli.

Známy štýl účesu mikádo mal obrovské boom ešte v šesťdesiatych rokoch. Mnoho dám bude ale určite súhlasiť, že odvtedy z módy nevyšiel. Elegantný strih nosili asi všetky ikonické divy svetového šoubiznisu, ako je Rihanna, Beyoncé, Margot Robbi či Natalie Portman. Avšak vedeli ste, že v tomto nekonečnom zástupe stála aj Natália Puklušová?

Rodáčka zo Spišskej Novej Vsi v ostrosledovanom seriáli Oteckovia stvárňuje jemne pomätenú kaderníčku Peťušku, ktorá má prehľad vo všetkých módnych vlasových trendoch. Prevažne ju ale vídame s jej prirodzene vlnitými vlasmi. Natália tak určite mnohých fanúšikov prekvapila, keď na sociálnu sieť pridala starú fotografiu, kde dominuje práve spomínané mikádo.

,,Nie, nie je to parochňa, aj takto som jedno obdobie nosila vlasy,” sympatická herečka napísala k záberu z minulosti. Čo poviete – pristalo to seriálovej hviezde viac s krátkym strihom alebo sú pre ňu dlhé vlasy tou správnou voľbou?

Foto/Zdroj: Instagram/nataliapuklusova