Natália Puklušová (32) si počas minulého roka prešla poriadnou mediálnou smršťou, keď sa prevalila jej aféra so ženatým scenáristom Andym Krasusom (50). Herečka nakoniec zakotvila u úplne iného muža a teraz ukázala, kto ním je.

Natália Puklušová a Andy Kraus si počas minulého roka užili krátky románik, ktorý vyústil do Andyho ukončenia manželstva po 17 rokoch. Dvojica ale svorne tvrdila, že za rozpadom manželstva stáli osobné rozhodnutia manželov Krausovcov a aféra k tomu nijako neprispela. Andy sa nakoniec stiahol a z nového vzťahu napokon nič nebolo. Momentálne má však čerstvú priateľku Janku, s ktorou je mu podľa vlastných slov dobre.

Hoci bola Natália nejakú dobu po neúspešnom konci s Krausom single, aj ona má dnes dôvod na úsmev. Na najnovších fotografiách na sociálnej sieti totiž žiari šťastím a teraz prezradila aj dôvod. Po jej boku sa totiž objavil neznámy muž, ktorý Natáliu nežne bozkáva na čelo. Aj keď nechala fanúšikov chvíľu na pochybách, tento raz ukázala jeho celú tvár, hoci netušíme, o koho ide. Snáď ale sama čoskoro prezradí, kde sa jej podarilo svoju novú lásku objaviť. :)

Natália Puklušová má nového frajera

Zdroj | Foto: Instagram