Väčšina Slovákov eviduje Natáliu Puklušovú ako skvelú herečku, ktorá posledné roky hviezdi na obrazovkách Markízy v role temperamentnej Petry Horváthovej v seriáli Oteckovia. Krásna blondínka vie však i nádherne spievať a po novom sa angažuje už aj v kapele.

Ľudia, ktorí Natáliu sledujú na sociálnych sieťach alebo pravidelne navštevujú divadelné predstavenia s jej osobou, vedia, že rodenú východniarku pánbožko obdaril zlatom v hrdle. Ostatní diváci piatkového Telerána ale mohli ostať v príjemnom šoku rovnako ako moderátori Lenka Šóová a Roman Juraško. Seriálová Peťuška sa totiž ukázala v úplne inej pozícii, ako ju všetci poznáme.

Kučeravá plavovláska v televízii priznala, že kedysi bolo jej snom stať sa speváčkou, musela však na to dozrieť. Práve Instagram jej pomohol k tomu, aby rozbehla kariéru aj v tomto smere. Všimol si ju totiž producent Vladimír Mičko, ktorý pre ňu zostavil kapelu. ,,Oni tak super hrajú. My sme sa stretli asi iba päťkrát v živote alebo šesťkrát a zrzau, že ideme do Telerána. Hovorím, prosím vás, nešokujte ma, pomalšie trošku,“ prezradila vysmiata Naty.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Natália Puklušová and band je názov novej slovenskej kapely, ktorá má síce zatiaľ v repertoári iba prebraté piesne, avšak interpretuje ich naozaj na jednotku s hviezdičkou!

Natália Puklušová and band v Teleráne

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno, Instagram/telerano, oteckovia.markiza