Farmárske osadenstvo zažilo poriadny šok, keď sa zo súťaže po tvrdej porážke odobrala asi najhorúcejšia favoritka na víťazstvo Natália Lenártová. Odvážnej fitnesske sa vypomstila voľba zmiešaného duelu, no odchod z reality šou Farma 14 neľutuje a po návrate domov si servítku pred ústa veruže nekládla!

Natália Lenártová opustila statok po prehre „na nulu“ s Minhom Nguyenom Anhom, na ktorého po vypadnutí nenašla pekného slova. ,,Minh bol extrémne nepríjemný, on bol nepríjemný aj ku mne. Ja som sa chcela toho Minha zbaviť,“ úspešná športovkyňa objasnila jeden z motívov, prečo si do duelu vybrala práve jeho.

farma duel

Manikér z Vietmanu neostal jediným farmárom, ktorého si Natália vzala na nemilosť. Nepríjemné emócie v nej prekvapivo vyvolal aj najlepší parťák Michal – ten sa pre ňu stal sklamaním až po návrate domov, kde si pozrela niektoré jeho vyjadrenia v dokrútkach, o akých na statku netušila. ,,Človek ,ktorý mi bol najbližší, ale zároveň ma aj sklamal,“ uzavrela hrdá slobodná mamina.

Vypadnutá markizáčka dokonca využila priestor na ostré vyjadrenie priamo na kameru, keď poslala rázny odkaz pre Alex, ktorá ju vraj znenávidela úplne bezdôvodne. ,,Ja už teraz viem, že som na sto percent vychovala lepšieho človeka ako si ty, ako matka samoživiteľka, bez akejkoľvek pomoci rodičov či môjho muža. Ak niečo chceš o mne zisťovať a rozprávať o tom potom, tak si zisťuj poriadne,“ odkázala fitnesska dodávajúc, že ak chce Alex stráviť polovicu dňa zaujímavým čítaním o Natáliiných úspechoch, stačí si zadať jej meno do googla…

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

natalia lenartova farma

Zdroj: Markiza.sk/Farma Xtra | Foto: Markiza.sk/Farma Xtra, Instagram/Farma.markiza