Krehká Natália Lopašovská sa síce do finále Farmy 13 nedostala, no vďaka účasti v obľúbenom programe spoznala svojho priateľa Miroslava Debnára. Ich vzťah však na statku spočiatku na veľkú lásku nevyzeral, o čom brunetka otvorene prehovorila v šou Kauzičky z Farmičky

Niekdajšia misska do Farmy zavítala až neskôr – spolu s ďalšími tromi dobrodincami dorazili ako pastieri, čo zvyšných súťažiacich prekvapilo. Avšak Natália zostavu na statku poznala už z obrazoviek, a tak o nich mala utvorený istý obraz.

,,Bol Mesut ten prvý, ktorý ti padol do oka?“ opýtal sa vo vlastnej talkšou Lukáš Stanislav. ,,Nebolo to vôbec tak… Už keď som išla na Farmu ako pastierka, tak som si pozerala plus-mínus, kto tam je. A keď som videla Mesutovu dokrútku: Volám sa Mesut a prišiel som vyhrať Farmu 13… tak som si povedala, že to bude dobrý č*rák,“ spomína si 22-ročná modelka. ,,Koho si si všimla ako prvého z chlapov?“ zaujímal sa blonďavý videovloger. ,,Matúša,“ odpovedala okamžite a bez zaváhania Naty.

Diváci Farmy už dobre vedia, že hnedovlasá kráska nakoniec skončila so záhradníkom, ktorý ju hneď po jej príchode na statok menoval za slúžku. Nuž, ani jeden zo zamilovanej dvojice zrejme nečakal, že v šou nájde spriaznenú dušu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube – Luky Stanislav, Instagram/farma.markiza