Keď sa povie Natalia Oreiro, väčšina z nás si predstaví temperamentnú divošku z telenovely Divoký anjel. A hoci latino kráska na obrazovkách najviac hviezdila pred 20-timi rokmi, stále má v našich končinách obrovskú fanúšikovskú základňu. V opačnom prípade by si ju naši severní susedia neprizvali do silvestrovského programu, kde seriálová Milagros namiesto dokonalého spevu prekvapila odhaleným zadočkom.

Nataliu Oreiro si už navždy budeme pamätať ako telenovelovú hviezdu, ktorá si fanúšikov získala nielen ako krásna herečka, ale i talentovaná speváčka. Jej najznámejším hitom je rozhodne chytľavá skladba Camblio Dolor – a tá nemohla chýbať ani na silvestrovskom programe, do ktorého si poľská verejnoprávna televízia pozvala práve 42-ročnú brunetku.

Ľudia, v zime čakajúci na Nový rok v Zakopanom, sa na Nataliu a jej horúce rytmy určite veľmi tešili, no keď sa uruguajská star zjavila v červenej róbe na pódiu a otvorila ústa, prišiel nepríjemný šok. Natalia mierila cestu do poľských Tatier len preto, aby zaspievala na playback, čo u mnohých bezpochyby vyvolalo sklamanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Oreiro ale možno potešila aspoň oči pásnkeho publika, nakoľko jej pri divokých tancoch sem-tam vykukol zadoček – a to zrejme v pláne nemala.

Nataliin odhalený zadoček si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: YouTube, Twitter