Pôvabná umelkyňa si momentálne užíva materskú dovolenku a raduje sa z dcérky Zuny, ktorú porodila úspešnému hudobníkovi Martinovi Valihorovi. Natália je okrem iného známa aj tým, že musela kvôli práci často striedať účesy. Najnovšie sa však rozhodla zmeniť imidž z vlastného presvedčenia. 

Natáliu Germani diváci poznajú nielen z divadelných dosiek, ale aj z televíznej obrazovky, kde hviezdila vo viacerých seriáloch. Hlavnú postavu získala i v rozprávke Princezná zakliata v čase, ktorá momentálne beží v kinách – herečka v snímke účinkuje ešte s dlhými vlasmi.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sympatická mamička prestriedala na hlave mnoho odtieňov. Najnovšie sa rozhodla svoju korunu krásy opäť zafarbiť a stala sa z nej ryšavka. ,,Tak a je to tu. Na túto farbu som v živote nepomyslela a už vôbec by som nemala guráž sa do nej pustiť,” prezradila rodáčka z Nitry na sociálnej sieti. Ako Naty ďalej priznala, ide len o toner, ktorý sa postupne vymyje, aby mohla ísť kvôli novému projektu opäť na blond. Takýto imidž jej však veľmi pristane, čo poviete?

natalia germani

Foto/Zdroj: Instagram/natalagermani