Do pôrodu slovenskej herečky Natálie Germani ostáva len niekoľko dní, no budúca mamina sa tesne pred veľkolepým zážitkom odhodlala pre odvážne rozhodnutie. Hviezda jojkárskeho seriálu Divoké kone si totiž spolu s partnerom Martinom Valihorom pre ich spoločnú ratolesť pripravila výnimočné prekvapenie.

43-ročný hudobník a 26-ročná herečka sa pripravujú na nastávajúce rodičovské povinnosti vo veľkom štýle. Pre známeho fešáka sa pritom nejedná o prvorodené dieťa, keďže s moderátorkou Alexandrou Orviskou má 13-ročnú dcéru Viki.

natália germani rodina

Táto rodinka je zároveň ukážkovým príkladom toho, že i záväzky z bývalých vzťahov sa dajú harmonickým spôsobom zaradiť do nového spôsobu života, nakoľko všetci členovia sympatickej famílie spolu výborne vychádzajú. Viki je, samozrejme, tiež neoddeliteľnou súčasťou radostného očakávania sestričky Zuny, ktorej príchod na svet ale neprebehne na Slovensku.

Natália s partnerom a jeho staršou dcérkou na poslednú chvíľu odcestovali do amerického New Yorku, kde prišla na svet i bubeníkova prvorodená slečna. Mladá seriálová hviezda sa preto tiež rozhodla vytúženému dievčatku dopriať získanie amerického občianstva tým, že sa v tomto štáte už o malú chvíľu narodí.

natália germani martin valihora

,,A tak sme tu znova, spolu. A spoločne čakáme. A tešíme sa najviac,” znie komentár k jednej z fotiek z obrovskej metropoly, kam Germaniová vo vysokom štádiu tehotenstva smelo vycestovala. Obidve nevlastné sestry by teda podľa všetkého mali mať dva domovy, keďže jeden majú tu na Slovensku a druhý si vytvárajú práve v spomínanom New Yorku. Držíme palce, aby pôrod v zámorí prebehol podľa predstáv.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

natalia germani new york

Zdroj|Foto: Instagram/natalagermani