Napriek tomu, že sa atraktívna plavovláska Simona Kollárová venuje herectvu už niekoľko rokov, do väčšieho povedomia sa dostala až vďaka úlohe v jojkárskom seriáli Nový život. Srdcia divákov si získala ako rebelka Lea, inklinujúca k originálnemu imidžu. V druhej sérii ho však tvorcovia mierne zmenili – pozrite sa ako!

Seriál Nový život priniesol začatkom roku na obrazovky Joj staré známe tváre, ktoré sme roky vídali v televíznych legendách, ako Panelák či Búrlivé víno. Vedľa Alexandra Bártu, Heleny Krajčiovej, Mila Krála či Henriety Mičkovicovej sa však predstavili aj mladšie talenty Simona Kollárová, Romana Dang alebo známy tanečník Tony Porucha, ktorým prischla rola stredoškolákov.

Zrejme najvýraznejšou postavou celého projektu je drzá plavovláska Lea, o čo postarala nielen jej prostorekosť, ale aj mierne punkerský imidž. ,,Áno… Lea má dosť špecifický vzhľad. Farebné pery, strapaté zachlpené vlasy, nenosí uhladené oblečenie, piercing v nose…,” týmito slovami pred časom opísala seriálovú hrdinku jej predstaviteľka Simona, ktorá je v reálnom živote 28-ročnou nežnou kráskou, preferujúcou skôr nenápadnejší look.

K nemu sa možno časom priblíži i samotná Lea, už v blížiacom sa pokračovaní sa totiž ukáže so zmenenou vizážou! Natupírovaný účes je minulosťou, pričom aj jej šatník zrejme prešiel obmenou. ,,Celé leto pre vás pripravujeme II. sériu Nového života. Ešte stále máme veľa práce pred sebou, no verím, že od jesene sa už konečne vidíme na TV obrazovkách! Tešíte sa? Zatiaľ aspoň takto – Lea a jej “nový” look,” obľúbená herečka napísala k fotografiám, predstavujúcim ochutnávku vynovenej Ley.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simona_kollarova, stanatop, Facebook/Nový život – oficiálna stránka