Ikona československej hudobnej scény Iveta Bartošová odišla do umeleckého neba v roku 2014 po tragickej samovražde. Legenda pop music sa, žiaľ, nedočkala obrovskej pocty, a to seriálu o jej živote.

Ivetka sa vďaka talentu a svojej osobnosti zapísala do pamäti množstva fanúšikov, ktorí na jej piesne spomínajú doteraz. Týchto ľudí zaiste náramne poteší správa, že sa začalo s natáčaním krátkej minisérie mapujúcej kariérne začiatky zosnulej speváčky.

Ak čakáte príbeh vytrhnutý z mediálnych titulkov, ste na omyle. ,,Ivetin život neprerozprávame ako senzáciu, nesúdime ani nikoho z jej okolia. Pre nás je to príbeh o dievčati z Beskyd, ktorá chce byť slávna a milovaná. Keď to však dosiahne, o všetko príde,“ vyjadril sa pre portál Blesk.cz režisér a scenárista Michal Samir, ktorý sa pod projekt podpísal.

V hlavnej úlohe sa objaví 26-ročná česká herečka Anna Fialová a po jej boku Vojtěch Vodochodský, ktorý stvárni prvú lásku nebohej blonďavej krásky Petra Sepéšiho. Toho si verejnosť môže pamätať aj vďaka ich spoločným piesňam, ako Knoflíky lásky alebo My to zvládnem.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Krátky seriál s názvom Iveta mieri na platformu Voyo pod značkou Voyo Originál. Jeho premiéra je naplánovaná už na budúci rok a bude mať 3 diely. 

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook – Televízia Markíza, Instagram/ellslovak, YouTube – IVETA BARTOŠOVÁ – Official, TV DOMA