Mnoho slovenských umelcov skúša svojím talentom očariť aj ľudí za hranicami rodnej zeme. Krásna východniarka Viktória, vystupujúca pod umeleckým menom Victoria Linnen, spojila vášeň pre hudbu s vášňou pre cestovanie, vďaka čomu si domov neustále prináša nové zážitky. Ten z Chorvátska si určite zapamätá do konca života!

Pred mesiacom sme vám priniesli video talentovanej huslistky Victorie Linnen z ulíc chorvátskeho Zadaru. Počas toho, ako rodáčka zo Sabinova turistom ukázala, čo sa v nej skrýva, sa k tónom svetoznámeho hitu Mamma Mia pridali aj okoloidúci fešáci, ktorí medzi neznámymi ľuďmi predviedli obdivuhodné tanečné kreácie.

,,Vždy prosím, keď idem hrať, nech príde situácia plná krásnej energie a nech v ľuďoch zanechá peknú spomienku… kto verí v zázraky, tomu sa dejú…,” zanechala pri krátkom zázname Viki, ktorá sa následne s chlapcami zoznámila. Ako sa hovorí, slovo dalo slovo a dnes sa trojica umelcov teší z nemecko-slovenskej spolupráce.

,,Pokračovanie story zo Zadaru. Pamätáte si na spontánne tanečné vystúpenie počas môjho hrania na ulici v Zadare? Hneď som tanečníkov Hot Potatoes kontaktovala a natočili sme spolu ďalší deň tento predbúrkový klipík,” očarujúca huslistka predstavila fanúšikom nový hudobno-tanečný kúsok, ktorý naozaj stojí za pozretie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/Victoria Linnen