Dvaja neznámi ľudia sa stretli v svadobnej sále a behom pár minút z nich boli manželia. Šou Svadba na prvý pohľad spojila Dianu a Miša, ktorí už majú za sebou aj medové týždne. Spoločné bývanie nie je také jednoduché a medzi dvojicou došlo k ostrejšej výmene názorov.

Po návrate zo svadobnej cesty sa manželia rozhodli, že budú spoločne žiť v Mišovom byte. A hoci Diana vôbec nie je zdatná v kuchyni, rozhodla sa svojho muža potešiť a uvarila sviatočný obed. Na oplátku ju Michal zobral na rybačku. Neveste sa čas strávený v prírode veľmi páčil, no večer sa rozhodla, že s manželom pri jazere neponocuje a vráti sa radšej do bytu.

diana a miso

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Keď sa temperamentný východniar vrátil domov, hneď bol oheň na streche a začala sa hádka. Dvojicu totiž mrzelo, že nestrávila nedeľu spolu, ale každý mal svoj program. Výmena názorov sa vyostrila až tak, že ženích si nedával servítku pred ústa. ,,Ja taký život žiť nebudem, buď sa prispôsobíš, alebo nie je o čom! Keď nechceš byť zodpovedná a žiť život ako doteraz, tak nech sa páči. Hoď obrúčku tam do kúta a dovi dopo!“

Sklamaná Diana stratila reč, pretože ju hádka veľmi mrzela. Ako bude pokračovať ich vzájomné manželstvo, sa dozvieme v ďalších epizódach obľúbenej šou Svadba na prvý pohľad, a to v piatok večer na Markíze.

diana a miso

Zdroj/Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial