Martin Jakubec sa už nejaký ten rôčik zaraďuje k najkontroverznejším Slovákom, ktorí každý svojím gestom rozčúlia nemálo ľudí. Naposledy sa tak stalo pár dní dozadu, keď spevák vyhlásil zbierku na to, aby sa aj v čase pandémie mohol realizovať v rámci hudby. 

,,Milí priatelia, budem veľmi rád, ak by ste podporili moju tvorbu v týchto neľahkých časoch. Keď už nemôžu byť koncerty, pripravujem nové cd pre pamätníkov so šlágrami a národnými hymnickými piesňami. Budem rád, ak ma podporíte, kultúra ostala v žalostnom stave…. Vopred Vám ďakujem,“ koncom januára zanechal na svojom Facebooku Jakubec, ktorý nezabudol doložiť údaje, kde a ako mu môžu ľudia posielať peniaze.

Kým niektorí podľa svojich slov v komentároch neváhali Martinovi prispieť tisíce eur, iní ho zavalili nenávisťou. Práve z takýchto rekacií už hudobníkovi rupli nervy. Kritikom teda nahral ostré video, v ktorom dokonca sľúbil, že s kariérou skončí, ale len v prípade, že mu na účte pristane poriadne mastná sumička.

,,A čo vy závidíte, čo vy závidíte, do psej matere! Že jednoducho mne chce niekto pomôcť? Jednoducho podporiť dobrú vec a že chce konečne tú kultúru vyzdvihnúť. Áno, som tu ako spasiteľ a záchranca slovenskej kultúry, ktorá umiera a ktorá krváca. A čo sa čudujete, čo ste vy spravili pre slovenskú kultúru?“ pýta sa 37-ročný Bratislavčan vo videu.

Následne Jakubec spomenul, že ho zaujal jeden príspevok, v ktorom niekto uviedol, že by Martin vyzbieral viac, keby Slovákom sľúbil, že odíde zo scény. Milovník šlágrov dal preto do pléna odvážnu výzvu. ,,Ak mi vyzbierate 12 miliónov eur, ešte raz 12 miliónov eur, to znamená vychádza to 2 eurá a 18 centov na každého, tak vám garantujem, že jednoducho s kultúrou , účinkovaním, so šoubiznisom skončím,“ znejú slová škandalózneho podnikateľa, ktorý by sa v takom prípade odsťahoval do svojej vily, nachádzajúcej sa v honosnej časti Los Angeles, v Malibu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Martin Jakubec, YouTube