Sobotňajší večer opäť patril jojkárskej zoznamke Take me out, v ktorej sa 30 mladých žien uchádzalo o priazeň mladíkov. Šou sa tak znova dočkala mnohých trápnych momentov. Súťažiace navyše neprestávajú šokovať…

V zoznamke Take me out bolo opäť poriadne rušno a pred kamery sa postavili aj odvážne páry z predošlej časti, ktoré si spolu strihli prvé rande. Nedalo sa však prehliadnuť, že väčšina z nich netrvala príliš dlho a rekord jednoznačne zlomil chalan, ktorý si ani len nezapamätal meno dievčiny, ktorú pozval na rande a všetko tak skončilo už po pár úvodných sekundách. Divákov pobavil aj mladý Adrián, ktorý svojimi tanečnými a speváckymi kreáciami dokázal to, čo zatiaľ nikto a z pódia odišiel bez jedinej ponuky na rande.

Tentokrát sa však činili aj dievčatá a na svojich sociálnych sieťach opäť prezradili, čo je v šou nové. Prsatá brunetka Simona Butinová prezradila zo zákulisia doposiaľ najviac, keď zverejnila svoje aktuálne fotky s priateľom a vysmiala celú šou. Ťažko povedať, či je za jej najnovším rozhodnutím samotné vedenie zábavnej relácie, alebo si ona sama uvedomila, že vysmievať sa zo zoznamky, v ktorej sama účinkuje, nie je najlepšia cesta, no dopracovala sa k radikálnemu kroku: ruší svoje konto na Facebooku a s fanúšikmi tak bude tmavovláska komunikovať už len prostredníctvom fanpage a Instagramu.

Epidemiologička Dana zas prezradila, kto si v šou našiel skutočnú a trvácnu lásku. Na komentár ženy, ktorá sa pýtala, či sa to vôbec nejakej zo žien podarilo, odpovedala šokujúcou odpoveďou: “Mně!” Posúdiť, či išlo len o vtip, ktorý navyše okomentovala rehotajúcim smajlíkom aj kontroverzná Gabriela Bullová, nedokážeme, no ak sa v tejto šou vytvorí čo i len jedna dvojica, ktorá prežije aspoň najbližšie Vianoce, toto televízne utrpenie dvakrát do týždňa rozhodne stálo za to.

Zdroj | Foto: Facebook, Joj.sk

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk