Rozhorčení rodičia zazdieľali na sociálnu sieť zoznam vecí, ktoré malo od nich požadovať predškolské zariadenie na výbavu malého dieťaťa v škôlke. Na danom papieri sa však nachádzala jedna nečakaná položka!

Uplynulé dni potrápilo množstvo rodičov vyprevádzanie detí do škôlky, kde sa po prvýkrát naučia väčšej samostatnosti a strávia dlhší čas bez najbližších. Toto obdobie je častokrát sprevádzané náročnou prípravou, kedy musia mamičky myslieť na všetky potreby svojich malých zlatíčok.

Jednu z mamičiek však čakalo nemilé prekvapenie, a to v momente, keď obdržala zoznam požiadaviek potrebných v škôlke. Okrem klasických vecí, ako prezuvky či pyžamo, sa na ňom nachádzalo posteľné prádlo alebo štyri kusy toaletného papiera.

Vrcholom bola ale posledná položka, a teda 100 kusov plastových pohárov. Takáto nezmyselná spotreba jednorázového plastu okamžite pobúrila ľudí na sociálnych sieťach, ktorí sa snažia ako-tak chrániť životné prostredie. A čo myslíte vy? Je táto požiadavka skutočne potrebná? Určite nám do komentárov napíšte svoj názor!

Foto: Facebook/Human Health Institute – Inštitút pre Ľudské zdravie, Pixabay.com, Depositphotos.com