Herečka Jiřina Bohdalová momentálne neprežíva práve najlepšie obdobie. V posledných mesiacoch sa totiž musela navždy rozlúčiť s niekoľkými kolegami a dobrými priateľmi, medzi ktorých patril aj maestro Karel Gott. Pri smútočnom prejave na jeho pohrebe sa navyše pomýlila a hovorila len o dvoch deťoch, čo mimoriadne nahnevalo Gottovu najstaršiu dcéru Dominiku, ktorá vyhlásila, že ju herečka sklamala. Tá sa teraz rozhodla na jej kritiku reagovať.

„Je to hrozné, čo sa teraz deje a ako ma každý prenasleduje. Uvedomte si, koľko mám rokov!“ Takto znela odpoveď naštvanej Jiřiny Bohdalovej, ktorá médiu extra.cz povedala, že sa na prejav náležite pripravovala a nemieni sa k nemu viac vracať. Karla Gotta si nadovšetko vážila, čo bolo z jej slov aj skutočne cítiť, a fakt, že vo svojej reči „zabudla“ na dve z jeho štyroch detí, bol čistý omyl.

Karel Gott a Dominika Gottová
Dominika Gottová je najstaršou Karlovou dcérou. To, tento fakt herečka vo svojom prejave nespomenula, jej nemieni len tak odpustiť.

Stačilo by jediné slovo…

Potom, ako Dominika Gottová Jiřinu skritizovala, sa herečka veľmi čudovala, že jej o svojom sklamaní nepovedala osobne a radšej tento trapas „rozmazala“ v médiách. „Ospravedlnila by som sa jej, ale nič mi nepovedala,“ bráni sa známa umelkyňa.

„Bohužiaľ, som si svoj omyl uvedomila, až keď som už prejav čítala. Nebolo to myslené nijako zle. Viem, že to bola chyba, no už sa, žiaľ, stala. Nechápem však, že sa to tak rozoberá. Vložila som do tej reči množstvo síl, absolvovala som ju so začínajúcim zápalom pľúc a teraz sa kvôli nej na mňa útočí. Stačilo by pritom jediné slovo a bola by som sa jej ospravedlnila.“ Sklamaná Bohdalová nezabudla dodať, že pre Karla urobila maximum. To jej však dobré vzťahy s jeho najstaršou dcérou už zrejme nezachráni.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Facebook/hladamepravdu, televizevm.cz, Instagram/exprescz, tvjoj